• Svatební krabičky na míru. Budou se vyjímat. Vždyť je to jednou za život!

  Konečně pěkné krabičky, které mohou být součástí svatební dekorace. Už můžete připravovat svatbu v duchu hesla plánujeme do posledního detailu. Nachystáme vám krabičky na míru v barvě vaší svatby. Každá svatba je jen jednou za život, tak ať to stojí za to!

  přečíst celé
 • Svatební přání - nezoufejte nad výběrem v papírnictví. Vyrobte si vlastní s Boksi!

  O tom, jak má vypadat “správná” svatba, má každý svou představu. Pravděpodobně ani ve svém nejbližším okolí nenaleznete 100% shodu. My razíme heslo - každému, co se mu líbí. Možná je tu jedna věc, na které se ale shodneme všichni - sehnat hezké svatební přání je problém. Běžná papírenská produkce je příšerná. Ne, nebudeme to změkčovat žádnými eufemismy, je to hrůza. Podívejte se na několik ukázek níže. Proto jsme se rozhodli připravit pro vás další tutoriál - tentokrát si můžete odnést svatební přání, kterým se budete výjimat.

  Svatební hosté nemají na svatbě zpravidla mnoho povinností. Prostě se bavit a radovat. Svatební přání je jeden z malých, milých úkolů, který se od nich čeká. Nabízíme možnost, jak se zhostit jinak než ostatní.

  přečíst celé
 • Zdobíme krabičky aneb letní umělecké hrátky pro děti.

  Dejte dětem do ruky prázdné krabičky Boksi a výtvarné potřeby a do hodiny budete mít vyrobenou kolekci originálních dárkových krabiček. Možností, jak je vyzdobit, je nepočítaně a aniž bychom chtěli omezovat vaši představivost, přinášíme jeden ze způsobů - tiskátka z brambor. Pamatujete ze školky? Oprášíme si, jak na to.

  Chcete si užít rodinnou sešlost? Zabavte děti, nechte je, ať si vyrobí vlastní krabičku Boksi. Zdobení krabiček doporučujeme zahrnout na program jakékoli sešlosti - letní tábor, piknik, babiččiny narozeniny nebo třeba svatba.

  přečíst celé
 • Tip na DIY dárek - bezinková limonáda a krabička Kosmatice

  Teplo, světlo, všechno kvete. Využijte toho a vyrobte si zajímavé dárky pro jakoukoli příležitost. Právě vrcholí sezóna kosmatice neboli květu černého bezu. Poradíme vám, jak vyrobit domácí bezinkovou limonádu, ošperkovat ji krabičkou Boksi a originálnimi etiketami na lahev (volně ke stažení jen pro vás). Výsledkem této kombinace je originální dárková sada, která potěší všechny, kteří slyší na heslo “dobrá, zdravá, domácí”.

  Domácí bezinková limonáda - návod

  Boksi fandí DIY - můžete se těšit na další návody, jak krabičky Boksi naplnit a doprovodit vlastnoručními kutilskými výtvory. 

  přečíst celé